Jeśli planujesz rzucić duże catered party, ale są napięte na gotówkę, można zrobić kilka rzeczy, aby zapewnić, że impreza jest pamiętny jeden. Po tym wszystkim, drogie dekoracje, srebra, napoje lub żywności nie sprawiają, że impreza rock. Większość osób uczestniczących w imprezie oczekuje na doświadczenie, a nie ilość pieniędzy, które wydałeś. W związku z tym, można jeszcze rzucić dobrą imprezę, nawet gdy jesteś napięty na pieniądze. Ten artykuł patrzy na to, jak można rzucić catered partii bez łamania banku.

Planuj z wyprzedzeniem

Jednym z wolnych zasobów, które będziesz miał do dyspozycji podczas robienia aranżacji przyjęcia jest czas. Z wystarczającą ilością czasu, można być w stanie źródło najlepszych usług gastronomicznych dla pieniędzy, dostęp dobre okazje żywności, i pożyczyć niektóre elementy, takie jak stemware i serwowania kawałków.

Będziesz miał również czas, aby wymyślić inne sposoby, aby Twoja impreza była prosta, ale pamiętna dla wszystkich zainteresowanych. Dokonywanie pośpieszne decyzje, zwłaszcza gdy nie masz dużo pieniędzy do wydania będzie zepsuć to, co mogło być dobre przyjęcie.

Jedną rzeczą, którą powinieneś zrobić tutaj jest wymyślenie listy różnych rzeczy, które muszą być obsługiwane. Dobre imprezy zazwyczaj mają wiele szczegółów, które należy wziąć pod uwagę. Jeśli jesteś typem osoby, która myśli, że rzeczy będą dbać o siebie, tylko czekać, aby być zaskoczony w dniu partii. Wymyślenie listy pomoże Ci być na szczycie rzeczy i zapobiegnie potencjalnym wpadkom.

Daj żywności i napojów dodatkową uwagę

Jedzenie i napoje są tym, co decyduje o sukcesie imprezy. Niezależnie od charakteru imprezy, musisz upewnić się, że każdy zaproszony gość je i pije w sposób zadowalający. Kiedy pracujesz nad budżetem, może być ci trudno zrobić wrażenie na swoich gościach. Jednak zamiast dodawać drogie pełne entrees do menu, rozważ oferowanie przystawek wielkości jedzenia, ponieważ robienie tego pomoże Ci zaoszczędzić dużo pieniędzy. Dodanie tego do szaszłyków mięsnych, pędów zupy i dipów zadowoli Twoich gości bez kompromisów w kwestii smaku lub jakości. Jeśli czujesz się spięty, możesz zdecydować się na oszczędny gorący bufet.

Oprócz żywności, napoje są kolejną kluczową rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę podczas rzucania catered party na budżet. Jest to głównie przypadek, gdy trzeba kupić pełne butelki różnych napojów. Aby obniżyć koszty, należy rozważyć zakup napojów podpisu dla nocy. Idąc tą drogą oznacza, że musisz kupić tylko jedną markę alkoholu, co jest znacznie tańszą opcją. Oprócz tego, pamiętaj o zapewnieniu napojów bezalkoholowych, takich jak poncz, sok lub woda.

Znajdź budżetowy wystrój

Być może myślisz o wydaniu dużej ilości pieniędzy na fantazyjny wystrój. Jednak może być zaskoczony, że niektóre z rzeczy, które masz w domu może zrobić wielki wystrój dla swojej partii. Będzie to tania opcja dla Ciebie, ponieważ będzie to kosztować nic, aby użyć rzeczy, które już masz.

Zamiast martwić się dużo o rzeczy, których nie masz, rozważ mieszanie i dopasowywanie różnych stylów i wzorów kubków, talerzy i misek. Doprowadzi to do wybitnego wyglądu, który jest nie tylko dobry, ale także tani. Pomiń drogi wystrój i używać przedmiotów, które już masz do tworzenia centerpieces.

Inną rzeczą, którą musisz zauważyć o wystroju jest to, że ludzie jedzą z ich kubków smakowych i oczu, jak również. Dlatego nie należy lekceważyć mocy olśniewającego stołu. Dobrą rzeczą w tym wszystkim jest to, że nie trzeba używać drogich elementów, jak można stworzyć idealną atmosferę ze świeżych kwiatów, ładny obrus i kilka świec.

Możesz iść do przodu, aby eksperymentować z różnymi układami tabeli, aż wymyślił unikalny projekt, który działa z istniejącym wystrojem. Dokonywanie wszystko wygląda specjalne, w tym układ żywności, będzie bez wątpienia dodać smak do żywności, które służą.

Rzucanie udanej partii może być dość przytłaczające, zwłaszcza gdy pracuje na budżecie, aby spełnić potrzeby wielu gości. Dla Ciebie, aby zapewnić najlepsze możliwe wyniki, trzeba będzie pracować z usług gastronomicznych. Mogą one pomóc wyeliminować ciężar, dokonując wszystkich potrzebnych przygotowań i służąc odpowiednie pokarmy i napoje do swoich gości. Wszystko, co musisz zrobić, to zaplanować z nimi w odniesieniu do rzeczy, które chciałbyś osiągnąć na swoim konkretnym budżecie.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz