Te diwy z B-town mają ciała, za które można umrzeć, ale ciężko na nie pracują.

PRIYANKA CHOPRA

Jej sekret:

Trening oporowy z nadwagąPiggy Chops jest błogosławiona! Oprócz jej talentu, ma chudą sylwetkę i nie ma tendencji do łatwego przybierania na wadze. Ale kobieta, która od kilku lat szaleje na ekranach telewizorów w Indiach i za granicą jako Alex Parrish w

Piggy Chops jest błogosławiona! Oprócz talentu, ma szczupłą sylwetkę i nie ma tendencji do łatwego przybierania na wadze. Ale kobieta, która zdobywa ekrany telewizorów w Indiach i za granicą jako Alex Parrish w Quantico, jest pasjonatką zdrowia i fitnessu.

Cztery razy w tygodniu przez godzinę ćwiczy na siłowni. Jej trening obejmuje bieganie na bieżni przez 15 minut, pompki, odwrotne wypady, podskoki na ławce i odwrotne chrupanie. Priyanka wykonuje również ćwiczenia na desce i bicepsy z małymi ciężarami.

W dni, w które Priyanka nie chodzi na siłownię, wybiera bieganie lub spinning.

KAREENA KAPOOR CHAN

Jej sekret:

Joga o poranku

Kareena Kapoor, która sprawiła, że ciało i wizerunek ciała stały się tematem rozmów w mieście, kiedy sławnie przeszła do "rozmiaru zero", przypisuje sławnemu trenerowi jogi Payal Gidwani Tiwari za doprowadzenie jej do doskonałej formy. "Payal pomogła mi rzucić wyzwanie moim genom i przekształcić moje ciało", powiedziała w wywiadzie.

Obecnie jest wielką fanką jogi - na początku nie lubiła jej - Kareena stara się poświęcić jej dwie godziny dziennie. Jej ulubiona pozycja? Surya Namaskar.

Joga jest dla Kareeny jak "poranna modlitwa". Jeśli ją opuści, mówi, że przez resztę dnia jest w fatalnym nastroju!

DEEPIKA PADUKONE

Jej sekret:

Pilates dla większej elastyczności

Gracz badmintona na poziomie stanowym, ta aktorka 5 stóp 9 in wygląda jak marzenie, czy to w filmach, czy reklamach.

"Regularnie ćwiczę, uprawiam jogę i zdrowo się odżywiam. Pozytywne myślenie jest tym, co sprawia, że wyglądam dobrze" - powiedziała w jednym z wywiadów.

Deepika poświęca trochę czasu na jogę rano, po czym idzie na półgodzinny spacer. Bieganie nie jest jej ulubionym zajęciem!

Trenerka fitness Yasmin Karachiwala powiedziała, że Deepika "nie ma w zwyczaju chodzić codziennie na siłownię i tam ćwiczyć".

Yasmin zapoznała Deepikę z pilatesem i aktorka od razu polubiła tę formę ćwiczeń. A co najlepsze? Pilates to świetny sposób na zachowanie elastyczności bez żadnego sprzętu.

Deepika wykonuje "dużo ćwiczeń z wolnymi rękami i 4 do 5 zestawów ćwiczeń rozciągających z 20 powtórzeniami, w przerwach między pilatesem lub rutyną rozciągającą." Lubi też tańczyć, gdy nie ma ochoty na regularną rutynę ćwiczeń.

KATRINA KAIF

Jej sekret:

Jogging, aby się rozgrzać

Kobieta, która może pochwalić się najbardziej rosochatą skórą w indyjskim świecie filmowym, ma również jedną z najdrobniejszych talii. Nie przychodzi jej to jednak łatwo. Jej codzienne treningi rozpoczynają się od intensywnej rozgrzewki: godzinnego joggingu.

Jej trener fitness Reza Katani mówi, że Katrina uwielbia trening funkcjonalny, który obejmuje "mieszankę ćwiczeń z wykorzystaniem dzwonków kettla, podatku, bosu i worków z piaskiem". "Mieszamy również w trochę treningu mięśni, aby dać tę krawędź i to jest dostosowane do jej typu ciała i jej osobowości", powiedział.

Katrina skupia się na ćwiczeniach mięśni brzucha i ramion, a przysiady, deski i ćwiczenia nóg dodają jej siły. Katrina kocha również wodę i wybiera pływanie jako codzienne ćwiczenie, kiedy nie ma ochoty na siłownię. Dla spokoju psychicznego oddaje się jodze.

ALIA BHATT

Jej sekret:

Cardio all the way

Pulchna mała dziewczynka, która schudła 16 kg po tym, jak Karan Johar ją o to poprosił, nie oglądała się za siebie od czasu debiutu w filmie "Student of the Year". Alia skupiła się na kardio, aby stracić flab i uzyskać formę. Nawet dzisiaj, jej ćwiczenia są wypełnione ćwiczeniami kardio przez co najmniej 45 minut dziennie, w tym regularne bieganie na bieżni. Chodzi na pływanie, kick-boxing i trening wysokościowy, a także wykonuje dużo podnoszeń hantli, pompek, bicepsów, podciągania na drążku i wyprostów pleców. Wypady i przysiady pomagają wzmocnić nogi. Jej zamiłowanie do baletu również sprawia, że jest stonowana i pełna blasku.

Aby schudnąć, przeszła na dietę niskowęglowodanową, wysokobiałkową i bogatą we włókna, z której całkowicie wyeliminowała śmieciowe jedzenie, rafinowaną mąkę i cukier. Ale teraz ma jeden dzień w tygodniu, kiedy pozwala sobie na odrobinę szaleństwa!

Postanów sobie, że będziesz tak sprawny jak Twoja ulubiona gwiazda, a następnie umieść te rzeczy na swojej liście wiaderek fitness!

Tagi: 5 Bollywood hottiesfitnessFitness sekretyFitness sekrety 5 Bollywood hottiesfunkcjonalny treninghealthilyrunning lub spinningSquatsspływanieworkoutyoga