Imprezujesz dziś wieczorem? Zabiegany charakter współczesnego życia oznacza, że weekendy wprowadzają nas w tryb imprezowy! Mamy ochotę jeść, pić, bawić się i naładować akumulatory na nadchodzący tydzień. Ale czy imprezowanie oznacza, że musimy pożegnać się z naszymi celami fitness? Upewnij się, że pozostaniesz na dobrej drodze, stosując się do tych prostych wskazówek Roshini Gilbert, wiceprezesa ds. usług w HealthifyMe.

Strona https://www.youtube.com/watch?v=GEfIQKYKxysVideo nie może zostać załadowana, ponieważ JavaScript jest wyłączony: Co zrobić, jeśli dziś wieczorem imprezujesz: Fitness Tips #1 (https://www.youtube.com/watch?v=GEfIQKYKxys)

#1 Ćwicz na godzinę przed imprezą

Oprócz tego, że wyglądasz seksowniej i czujesz się o wiele lepiej, pompka przed imprezą zapewnia jeszcze jedną dużą korzyść. Utrzymuje ona spalanie kalorii przez wiele godzin po treningu.

# 2 Zjedz mały posiłek zanim wyjdziesz z domu

Mając małą przekąskę przed wyjściem, czy to sałatka lub coś innego, zapewnia, że jesteś nasycony i nie jest prawdopodobne, aby zaatakować bufet przekąsek w momencie położyć oczy na nim! Upewnij się, że zawierasz trochę białka w przekąsce; spróbuj gotowanego jajka, jabłka i masła orzechowego / migdałowego lub prostej sałatki z kiełków.

# 3 Unikaj wszystkich niechcianych węglowodanów

Trzymaj się z dala od wszystkich niechcianych węglowodanów, nawet jeśli mogą one wołać do Ciebie! Pamiętaj, że prawdopodobnie będzie dużo cukru w twoim alkoholu i deserze. Mądrze wybieraj alkohol i towarzyszące mu przekąski.

#4 Spróbuj wszystkiego po trochu

Próbuj po trochu wszystkiego, co jest w menu, zamiast objadać się wszystkim, co zobaczysz. Praktykowanie kontroli porcji jest ważne dla utrzymania kontroli nad swoją dietą i wagą.

#5 Dance the night away

Jeśli jest parkiet do tańca, nie ma nic lepszego, co można zrobić niż uderzyć go od razu! I pozostać tam przez całą noc! Energetyczny taniec może nie jest zaplanowanym ćwiczeniem, ale może pomóc spalić mnóstwo kalorii.

Ciesz się weekendem, ale nie pozwól, aby impreza wpłynęła na Twoje wysiłki związane z utratą wagi!

Czy masz jakieś inne wskazówki, które pomogą Ci uniknąć imprezowych pułapek? Powiedz nam o tym!

Bądź fit z HealthifyMe. Zarejestruj się tutaj

Tagi: pokarmy zwiększające energięPokarm bogaty w błonnikmini posiłekPokonaj wszystkie niechciane węglowodanyPracuj przez godzinę