Ciężko pracują w swojej pracy, ale jeszcze ciężej pracują nad swoją kondycją. To dlatego mogą pochwalić się idealnie wyrzeźbioną sylwetką.

SALMAN KHAN

Wzrost 5 stóp 7 cali
Waga 81 kg

Jeśli chodzi o godne pozazdroszczenia ciała, Salman Khan jest liderem. Aktor podobno ćwiczy około 3 godzin dziennie! W poniedziałek/środę/piątek skupia się na treningu siłowym. Zaczyna od rozgrzewki, która obejmuje skakanie na skakance, przysiady i pompki (uwielbia je i potrafi zrobić ich 1000 dziennie!). Po sesji martwego ciągu, wyciskania na ławce i wyciskania na barki, schładza się powolnym biegiem na bieżni. We wtorek/czwartek/sobotę ćwiczy cardio i abs. Zaczyna od 15-minutowego treningu na bieżni. Obwód na abs - po 25 ćwiczeń - obejmuje przysiady, przysiady odwrotne, wyprosty i deski boczne. Wykonuje co najmniej 3 obwody, a następnie koncentruje się na przysiadach, kontynuując je godziną cardio.

Spróbuj poeksperymentować z jazdą na rowerze, która jest głównym ćwiczeniem sercowo-naczyniowym Salmana. Jeździ na rowerze przez co najmniej 10 km dziennie.

Wskazówka, aby ukraść ciało Salmana jest wynikiem jego poświęcenia i dyscypliny. Czasami ćwiczy o 2 w nocy, jeśli nie znalazł czasu w ciągu dnia. Jaką masz wymówkę?

RANVEER SINGH

Wzrost 5 stóp 8 cali
Waga 75 kg

Ranveer Singh zdmuchnął umysły, gdy pokazał zgrane ciało w Ram Leela's Tattad. Ale jak można uzyskać takie ciało jak Ranveer? Grając na swoich mocnych stronach. Ranveer ma szczupłe ciało i aby je w pełni wykorzystać, zdecydował się na dwa treningi dziennie - godzinę rano i godzinę wieczorem. Poranny trening miał na celu spalanie tłuszczu i skupiał się na cardio, głównie HIT (High Intensive Training) i obejmował energiczne ćwiczenia, takie jak dipy, thrusters, pompki, podciąganie i burpees. Jego trening funkcjonalny obejmuje teraz również wiele ćwiczeń z wolnymi rękami dla wzmocnienia rdzenia, bieganie, a także pływanie. Wieczorny trening był treningiem siłowym - trener brał jeden mięsień i obijał go.

Spróbuj podzielić swój trening na dwa i zobacz, czy to działa dla Ciebie. Dwie mniejsze sesje mogą być bardziej wykonalne.

Wskazówka do kradzieży Dieta jest równie ważna jak trening. Ranveer uważa, że jego dieta stanowiła "80 procent programu, a pozostałe 20 procent to trening".

HRITHIK ROSHAN

Wzrost 5 stóp 10 cali
Waga 74 kg

Ciało Hrithika Roshana po dolegliwościach dostało niezłe lanie i skończyło się na przybieraniu na wadze. Jego cel, kiedy wrócił na siłownię, był jasny - zwiększyć swoją wytrzymałość, elastyczność, wytrzymałość, siłę i uzyskać dobrze rozwinięte, atletyczne ciało. Mimo to nie zrezygnował z jedzenia. Zaczął ćwiczyć przez cztery dni w tygodniu, dzieląc treningi na dwie sesje dziennie. Jego treningi - nigdy takie same w każdym dniu - kładły nacisk na CrossFit, pracę kardio i trening siłowy. Ćwiczenia rozgrzewające obejmowały wypady, przysiady z jedną nogą i przysiady na maszynie Smitha, aby rozluźnić stawy i zmniejszyć ryzyko pogłębienia kontuzji. Dziesięć tygodni po rozpoczęciu tego rygorystycznego treningu, zmniejszył swoją talię o 6 i pół cala i zrzucił około 10 kg.

Dieta Hrithika w początkowych dniach skupiała się na zwiększeniu metabolizmu, czyli na czymś, co według niego jest kluczem do uzyskania dobrej kondycji ciała. Jedz więc w regularnych odstępach czasu.

Wskazówka do kradzieży Dieta nie musi oznaczać nudy. Plan żywieniowy Hrithika był zmieniany co tydzień i oprócz tego, że był bogaty w składniki odżywcze, nie brakowało mu smaku ani różnorodności.

AKSHAY KUMAR

Wzrost5 stóp 9 cali
Waga 75 kg

Khiladi nadal jest inspiracją, jeśli chodzi o fitness - jego ciało, w rzeczywistości, jest lepiej wyrzeźbione teraz niż 20 lat temu. Ale fitness przychodzi naturalnie Akshayowi, ekspertowi sztuk walki i entuzjaście sportów przygodowych. Unika on regularnych porad fitness i wykuł swoją drogę do przodu z funkcjonalnymi programami fitness, ponieważ wierzy, że siłownie są ważne, ale "nie są koniecznością, aby uzyskać formę". Preferuje więc naturalne sposoby na utrzymanie kondycji - bieganie, trekking, jogging, grę w koszykówkę, bieganie po schodach, wspinaczkę i inne. Ćwiczy kickboxing i sztuki walki, kiedy tylko ma okazję, a także znajduje czas na jogę, aby utrzymać wewnętrzną równowagę.

Spróbuj mieszać różne ćwiczenia fitness w ciągu tygodnia, aby ćwiczenia nie wydawały się monotonne.

Wskazówka do kradzieży Akshay wierzy w przysłowie, że "Wczesne kładzenie się spać, wczesne wstawanie czyni człowieka zdrowym, bogatym i mądrym." Budzi się o 4.30 rano, aby skończyć ćwiczenia, zanim wydarzenia dnia wezmą górę.

Tagi: Bollywood fitness sekretyboosting metabolizmfitnessFitness sekretyFitness sekrety 4 Bollywood hunksfunctional fitness